Dobré ráno!
piatok 18. októbra 2019

Stiahnuť mp3!
kalendár juliánsky gregoriánsky

sviatok má Svätá mučenica Charitína (304)
ZAJTRA sviatok má Svätý a slávny apoštol Tomáš

sviatok má Svätý apoštol a evanjelista Lukáš
ZAJTRA sviatok má Náš prepodobný otec Ján Rilský (1238). Svätý prorok Joel (800 do narodenia Christa). Svätý Ján Kronštadský

Archívna verzia stránky. Môže obsahovat' neaktuálne informácie!!!


aktuálna verzia stránky TU
2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015/2016
----------------------------------------------------------------------------------------------
späť

Valné zhromaždenie 2010

11. decembra sa uskutočnilo Valné zhromaždenie Bratstva pravoslávnej mládeže na Slovensku - SYNDESMOS.

Po príhovoroch vedenia (prezident - Haluška A., viceprezidentky - Polakovičová J. a Kuzanová J.) boli prečítané listy našich vladykov, ktorí sa VZ nemohli zúčastniť.

Bilancovali sme uplynulý rok, vypočuli sme si finančnú správu Bratstva, správy za edičnú radu, Istinu, Redakčnú radu internetového portálu (RRIP),jednotlivých skupín a napokon správu za dozornú radu.

Nachádzame sa v jubilejnom 20. roku fungovania nášho Bratstva, Valného zhromaždenia sa teda zúčastnili aj niektorí bývalí prezidenti. Pochopiteľne, diskusia bola o to zaujímavejšia a bohatšia.

Keďže volebné obdobie jednotlivých funkcií je tri roky, volili sme iba jedného viceprezidenta, keďže súčasná viceprezidentka Bc. Juliána Kuzanová odchádzala. S pomedzi troch kandidátov sme si zvolili Ľuboša Omasku.

Novozvolenému viceprezidentovi Ľubovoši, ale aj bývalej viceprezidentke Julke (ktorej za všetko ďakujeme, hoci vieme, že ešte od nás neodchádza:-)), všetkým bývalým prezidentom (ktorým boli odovzdané pamätné ikonky ku 20. výročiu), ale aj všetkým zúčastneným a všetkým mládežníkom vôbec želáme blahaja ľila, zdravie a mnoho túžby pracovať pre Christovu Cirkev!

zdroj: RRIP, foto: Markella
28. december 2010

Untitled Document Komentáře - chybové hlášeníNepodarilo sa pripojit k databázovému serveru.