Pekné dopoludnie!
pondelok 5. júna 2023

Stiahnuť mp3!
kalendár juliánsky gregoriánsky

sviatok má Náš prep. otec a vyznávač Michal, synadský biskup. Prep. Eufrosínia Polocká
ZAJTRA sviatok má Náš prepodobný otec Simeon z Obdivuhodného vrchu (596). Prepodobný Nikita Stĺpnik (1186), perejaslavský divotvorca

sviatok má Svätý jeromučeník Dorotej, týrsky biskup
ZAJTRA sviatok má Náš prepodobný otec Vissarión Divotvorca. Prepodobný Ilarión Nový

Archívna verzia stránky. Môže obsahovat' neaktuálne informácie!!!


aktuálna verzia stránky TU
2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015/2016
----------------------------------------------------------------------------------------------
späť

Program v česť sv. Nikolaja v Poprade

6. decembra 2008, v deň pamiatky svätého Nikolaja, sme my, študenti bohosloveckej fakulty, zavítali do Popradu, aby sme našim spevom a slovom potešili všetkých veriacich.
Všetko sa začalo večerňou, ktorú slúžil správca farnosti, otec Vladimír Kocvár. Po nej sa nám otec krásne krásne prihovoril, a potom prišiel na rad náš program. Zaspievali sme im pieseň k svätému Nikolajovi, pár kolied a taktiež sme im priblížili život a zázraky svätého Nikolaja.
Po našom speve vystúpil aj „zbor“ spišského arcidekanátu, ktorý všetkých prítomných taktiež potešil svojim spevom. Po tomto krásnom programe prišla pre deti vytúžená chvíľa – rozdávanie darčekov.
Ale tie deti, ktoré sa nehanbili, nám taktiež zaspievali alebo zarecitovali krásnu pesničku a básničku. A tie, ktoré sa hanbili, dostali balíček tiež. Veriaci však nemysleli len na deti, ale taktiež aj na všetkých ostatných a pripravili výborné pohostenie, za ktoré im všetci mládežníci ďakujeme.
Na záver sa chcem poďakovať Hospodu Bohu, že naše kroky v tento deň zaviedol do Popradu, otcovi Vladimírovi a jeho matuške Lenke, za pozvanie a všetkým veriacim, že nás prijali na svojej farnosti. Všetci sa tešíme na naše skoré stretnu tie s vami.

zdroj: Julka
15. december 2008Untitled Document Chyba databazy. Skúste prosím akciu opakovať neskôr.