Dobrý večer!
sobota 24. augusta 2019

Stiahnuť mp3!
kalendár juliánsky gregoriánsky

sviatok má Svätý mučeník Euplos (304)
ZAJTRA sviatok má Svätí mučeníci Fótios a Anikét (305-306)

sviatok má Svätý hieromučeník Eutychés, učeník Jána Bohoslova
ZAJTRA sviatok má Vrátenie pozostatkov svätého apoštola Bartolomeja. Svätý apoštol Títus zo 70-tich

Archívna verzia stránky. Môže obsahovat' neaktuálne informácie!!!


aktuálna verzia stránky TU
2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015/2016
----------------------------------------------------------------------------------------------
späť

Program v česť sv. Nikolaja v Poprade

6. decembra 2008, v deň pamiatky svätého Nikolaja, sme my, študenti bohosloveckej fakulty, zavítali do Popradu, aby sme našim spevom a slovom potešili všetkých veriacich.
Všetko sa začalo večerňou, ktorú slúžil správca farnosti, otec Vladimír Kocvár. Po nej sa nám otec krásne krásne prihovoril, a potom prišiel na rad náš program. Zaspievali sme im pieseň k svätému Nikolajovi, pár kolied a taktiež sme im priblížili život a zázraky svätého Nikolaja.
Po našom speve vystúpil aj „zbor“ spišského arcidekanátu, ktorý všetkých prítomných taktiež potešil svojim spevom. Po tomto krásnom programe prišla pre deti vytúžená chvíľa – rozdávanie darčekov.
Ale tie deti, ktoré sa nehanbili, nám taktiež zaspievali alebo zarecitovali krásnu pesničku a básničku. A tie, ktoré sa hanbili, dostali balíček tiež. Veriaci však nemysleli len na deti, ale taktiež aj na všetkých ostatných a pripravili výborné pohostenie, za ktoré im všetci mládežníci ďakujeme.
Na záver sa chcem poďakovať Hospodu Bohu, že naše kroky v tento deň zaviedol do Popradu, otcovi Vladimírovi a jeho matuške Lenke, za pozvanie a všetkým veriacim, že nás prijali na svojej farnosti. Všetci sa tešíme na naše skoré stretnu tie s vami.

zdroj: Julka
15. december 2008Untitled Document Komentáře - chybové hlášeníNepodarilo sa pripojit k databázovému serveru.