Pekné popoludnie!
nedeľa 20. októbra 2019
Konečne je už nedeľa!!

Stiahnuť mp3!
kalendár juliánsky gregoriánsky

sviatok má Svätí mučeníci Sergej a Vakchus (290-303)
ZAJTRA sviatok má Naša prepodobná matka Pelágia (457)

sviatok má Svätý veľkomučeník Artemios (362)
ZAJTRA sviatok má Náš prepodobný otec Ilarión Veľký (371-372)

Archívna verzia stránky. Môže obsahovat' neaktuálne informácie!!!


aktuálna verzia stránky TU
2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015/2016
----------------------------------------------------------------------------------------------
späť

Letný tábor pre deti a mládež

Pravoslávna cirkevná obec v Humennom v spolupráci s Bratstvom pravoslávnej mládeže na Slovensku – skupinou Humenné zorganizovali v čase od 1. – 6. augusta 2011 v dedine Ulič ďalší ročník letného tábora pre deti a mládež. Organizátormi tábora boli správca a dekan Pravoslávnej cirkevnej obce v Humennom o. Peter Humeník a mládežníčky Lenka Macková a Lucia Cháľová. Toto podujatie finančne, ale aj materiálne podporili: Pravoslávna cirkevná obec v Humennom, Mesto Humenné a ďalší bohuznámi darcovia, vďaka ktorým sa podarilo znížiť účastnícky poplatok, a tak sprístupniť pobyt v tábore nielen deťom zo solventnejších rodín, ale aj tým, ktorí v súčasnej zlej ekonomickej situácií nemajú nazvyš. Preto sa chceme poďakovať organizátorom tábora, ale aj všetkým jeho podporovateľom.

Spolu s fotografiami pre našu informačnú webovú stránku sme obdržali aj niekoľko dojmov účastníkov tábora, ktoré si môžete prečítať nižšie.Sofia: Bol to ten najlepší tábor, aký som kedy zažila. Dúfam, že na budúci rok bude ešte lepšie. A najväčšia vďaka patrí otcovi duchovnému, bez ktorého by sme neboli taký super kolektív.

Michaela: Tento tábor bol jeden z najlepších. Užívali sme si každú jednu minútku ale aj sekundu, pretože pomyslenie, že sa uvidíme znova až o rok bolo hrozné. No moje pocity sú vynikajúce a teším sa na ďalší rok.

Matej: Veľmi sa mi tento tábor páčil, lebo sa tam všetci každý rok stretávame a spoznávame nových ľudí. Večerné diskotéky, súťaže, sauna bolo to vynikajúce. A teším sa na ďalší ročník letného tábora.

Diana: Skratka bol to najúžasnejší týžden týchto prázdnin. Užila som si to ako najviac to len šlo. Dúfam, že na budúci rok ideme zasa a že sa tam všetci stretneme.

Sašo: Super tábor myslím si, že lepší ako minulého roku aj keď chýbalo pár ľudí. Hry, ktoré nám pripravili vedúci boli výborné miestami báječné.

Viktória: V tábore bolo úplne super, pretože tam boli ľudia, ktorých mám veľmi rada a môžem sa tam s nimi stretnúť každý rok.

Dominik: Tak tábor bol fajný bola haluz, som veľmi happy že som tam bol. Nuž tak veľmi sa mi páčili diskotéky a dúfam, že sa stretneme znova o rok.

Mišo: Tohto roku nás bolo v tábore v Uliči iba 28 a to bolo za posledné roky najmenej. A všetci tí, ktorým sa nechcelo môžu iba závidieť, pretože to bolo mojich najlepších 5 dní počas prázdnin.

Diana H.: Super bomba, špica tábor s veľkým T. Som rada že som sa na ňom mohla zúčastniť a aj som bola na izbe so super partiou.

Lenka: Tohto roku nás bolo menej ako minulý rok, ale všetko nám vyšlo ako sme chceli. ...Počasie nám síce v pondelok veľmi neprialo, ale od utorka sme si užívali slniečko. Stretli sme nových ľudí a mali týždeň na to spoznať sa. Neľutujem, že som šla, lebo to bol najlepší tábor odkedy pracujem s mládežou.


Pozrite si fotografie z tábora...


zdroj: http://www.pcohumenne.orthodox.sk
5. september 2011

Untitled Document Komentáře - chybové hlášeníNepodarilo sa pripojit k databázovému serveru.