Dobré ráno!
nedeľa 26. mája 2024
Konečne je už nedeľa!!

Stiahnuť mp3!
kalendár juliánsky gregoriánsky

sviatok má Svätá mučenica Glykéria (177)
ZAJTRA sviatok má Svätý mučeník Izidor (251)

sviatok má Svätý apoštol Karpos, jeden zo sedemdesiatich
ZAJTRA sviatok má Svätý hieromučeník Terapont. Prepodobny Ján Ruský (1730)

Archívna verzia stránky. Môže obsahovat' neaktuálne informácie!!!


aktuálna verzia stránky TU
2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015/2016
----------------------------------------------------------------------------------------------
späť

Letný tábor pre deti a mládež

Pravoslávna cirkevná obec v Humennom v spolupráci s Bratstvom pravoslávnej mládeže na Slovensku – skupinou Humenné zorganizovali v čase od 1. – 6. augusta 2011 v dedine Ulič ďalší ročník letného tábora pre deti a mládež. Organizátormi tábora boli správca a dekan Pravoslávnej cirkevnej obce v Humennom o. Peter Humeník a mládežníčky Lenka Macková a Lucia Cháľová. Toto podujatie finančne, ale aj materiálne podporili: Pravoslávna cirkevná obec v Humennom, Mesto Humenné a ďalší bohuznámi darcovia, vďaka ktorým sa podarilo znížiť účastnícky poplatok, a tak sprístupniť pobyt v tábore nielen deťom zo solventnejších rodín, ale aj tým, ktorí v súčasnej zlej ekonomickej situácií nemajú nazvyš. Preto sa chceme poďakovať organizátorom tábora, ale aj všetkým jeho podporovateľom.

Spolu s fotografiami pre našu informačnú webovú stránku sme obdržali aj niekoľko dojmov účastníkov tábora, ktoré si môžete prečítať nižšie.Sofia: Bol to ten najlepší tábor, aký som kedy zažila. Dúfam, že na budúci rok bude ešte lepšie. A najväčšia vďaka patrí otcovi duchovnému, bez ktorého by sme neboli taký super kolektív.

Michaela: Tento tábor bol jeden z najlepších. Užívali sme si každú jednu minútku ale aj sekundu, pretože pomyslenie, že sa uvidíme znova až o rok bolo hrozné. No moje pocity sú vynikajúce a teším sa na ďalší rok.

Matej: Veľmi sa mi tento tábor páčil, lebo sa tam všetci každý rok stretávame a spoznávame nových ľudí. Večerné diskotéky, súťaže, sauna bolo to vynikajúce. A teším sa na ďalší ročník letného tábora.

Diana: Skratka bol to najúžasnejší týžden týchto prázdnin. Užila som si to ako najviac to len šlo. Dúfam, že na budúci rok ideme zasa a že sa tam všetci stretneme.

Sašo: Super tábor myslím si, že lepší ako minulého roku aj keď chýbalo pár ľudí. Hry, ktoré nám pripravili vedúci boli výborné miestami báječné.

Viktória: V tábore bolo úplne super, pretože tam boli ľudia, ktorých mám veľmi rada a môžem sa tam s nimi stretnúť každý rok.

Dominik: Tak tábor bol fajný bola haluz, som veľmi happy že som tam bol. Nuž tak veľmi sa mi páčili diskotéky a dúfam, že sa stretneme znova o rok.

Mišo: Tohto roku nás bolo v tábore v Uliči iba 28 a to bolo za posledné roky najmenej. A všetci tí, ktorým sa nechcelo môžu iba závidieť, pretože to bolo mojich najlepších 5 dní počas prázdnin.

Diana H.: Super bomba, špica tábor s veľkým T. Som rada že som sa na ňom mohla zúčastniť a aj som bola na izbe so super partiou.

Lenka: Tohto roku nás bolo menej ako minulý rok, ale všetko nám vyšlo ako sme chceli. ...Počasie nám síce v pondelok veľmi neprialo, ale od utorka sme si užívali slniečko. Stretli sme nových ľudí a mali týždeň na to spoznať sa. Neľutujem, že som šla, lebo to bol najlepší tábor odkedy pracujem s mládežou.


Pozrite si fotografie z tábora...


zdroj: http://www.pcohumenne.orthodox.sk
5. september 2011

Untitled Document